Szalona imprezowiczka

24 letnia Alicja Niby w miniony weekend na jednej z dyskotek w centrum miasta Nibylandia została okrzyknięta "Królową Parkietu", po tym jak przetańczyła ze wszystkimi uczestnikami całą dyskotekę.

Nie mniej jednak tytuł nadany przez pozostałych uczestników, nie uchronił jej od opuszczenia dyskoteki, nad ranem w trybie szybkiego usunięcia przez ochronę, po tym jak próbowała w tańcu, na środku parkietu przelecieć partnera.

Impreza się jednak nie skończyła, gdyż zaczęła tańczyć i śpiewać przed dyskoteką, na maskach zaparkowanych samochodów. Szybko interweniowała policja, gdzie po dwóch godzinach szamotania się z szaloną imprezowiczką udało się ją obezwładnić i zatrzymać. Grozi jej oskarżenie o wandalizm i pokrycie kosztów strat. Całemu zajściu przyglądała się starsza pani, która w tym czasie była na spacerze ze swoim pieskiem i opisała zdarzenie: "Była jak w jakimś transie, skakała i wykrzykiwała coś! Z początku przed śmietnikiem obok tej dyskoteki, potem po samochodach. Ta dzisiejsza młodzież!"Spokojnie! Ta strona to tylko żart. Zostałeś/aś wkręcony/a Informacje zawarte na tej stronie są fikcją.
Chcesz też komuś zrobić taki kawał? zapraszamy na www.wkrecam.pl