"Co zrobić, by zarobić, a się nie na robić?"

To odwieczne pytanie, które nurtuje wielu z nas. Jeden z mieszkańców w miejscowości Kanaly, 30 letni Pan Gienek znalazł na to tymczasowe lekarstwo. Wyjątkowo dla nas udzielił krótkiego wywiadu:

Prowadzę podwójny tryb życia, ten dla rodziny i dla siebie. Codziennie wychodzę z domu do pracy, lecz do niej nie trafiam. Jadę do innej, o której nikt w domu nie wie. Połączyłem przyjemne z pożytecznym, lubię zaspokajać ludzkie potrzeby, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić i brać za to nie małą kasę. Gdy wchodzę do agencji wstępuje we mnie prawdziwy demon seksu. Gdy wracam do domu, wymyślam historyjki jak to było w tej oficjalnej pracy, do której nie dotarłem ani razu.

Pan Gienek w ten sposób zarabia kilka tysięcy złotych, jak sam mówi "łączy przyjemne z pożytecznym i dobrze się bawi". Oszukuje najbliższych, ale jak wiadomo cel uświęca środki.
Nic nam nie pozostaje, jak tylko życzyć dalszych sukcesów w wykonywaniu tego, jakże prestiżowego zawodu i jednego z najstarszych na ziemi.


Wywiadu udzielił:
Pan Gienek Dupkiewicz
miejscowość: Kanaly
lat: 30 więc jeszcze w sile wiekuSpokojnie! Ta strona to tylko żart. Zostałeś/aś wkręcony/a Informacje zawarte na tej stronie są fikcją.
Chcesz też komuś zrobić taki kawał? zapraszamy na www.wkrecam.pl