"Przypadkowy mistrz"

W miniony weekend w miejscowości Kanaly odbyły się prestiżowe zawody "Sadzenia bąków w majty" Zawody były po raz pierwszy organizowane w kraju i zgromadziły liczną publiczność.

Organizatorzy zawodów stanęli na wysokości zadania. Punktem kulminacyjnym zawodów była możliwość wzięcia losowo wybranych osób z widowni do walki o tytuł z samym mistrzem. Wg tej zasady został wybrany 30 letni Gienek Dupkiewicz, który już w pierwszej rundzie pokazał, co potrafi. W kolejnych rundach nie było już wątpliwości, kto zwycięży. Publika oszalała z zachwytu, została sprzedana rekordowa ilość grochówek, każdy chciał być mistrzem, ale tytuł należał już do 30 letniego nowicjusza.

Jeden z widzów powiedział: "To było oszałamiające, byłam w 5 rzędzie i powaliło mnie, nikt tego nie dokonał, nie sądziłam, że amator położy o trzy rzędy więcej jednym pierdnięciem. Coś niesamowitego"

Sam mistrz - Gienek Dupkiewicz skomentował:
"Podniosłem rękę by podrapać się po głowie, a tu mnie wybrali. Musiałem dać z siebie wszystko, nie mogłem przegrać. Nie mogę w to uwierzyć, że jestem mistrzem. W domu nie uwierzą, po prostu brakuje mi słów..."


Imprezy i pokazy trwały do późnej nocy.


Spokojnie! Ta strona to tylko żart. Zostałeś/aś wkręcony/a Informacje zawarte na tej stronie są fikcją.
Chcesz też komuś zrobić taki kawał? zapraszamy na www.wkrecam.pl