Paradoksalny Wszechświat

"Niewiarygodne!", "Epokowe odkrycie!" - to niektóre z określeń, jakie można było usłyszeć w lipcu 2008 roku, gdy zwykle powściągliwi astrofizycy analizowali materiały badawcze pewnego obserwatora ciał niebieskich. Tym bardziej zaskakującym faktem może wydawać się to, iż ów obserwator nazywa się Gienek Dupkiewicz i jest mieszkańcem miasta Kanały.

Zgodnie z prawami fizyki inteligentne życie w naszym Wszechświecie czeka nieunikniona śmierć. Wszystko za sprawą tzw. ciemnej energii, która stanowi 73 procent materii Wszechświata. Jej pochodzenie jest zagadką, jednak może ona ostatecznie doprowadzić Wszechświat do stanu Wielkiego Chłodu.

Tymczasem Gienek Dupkiewicz zaproponował rozwiązanie tej sytuacji przy pomocy równań, korzystających bezpośrednio z Ogólnej Teorii Względności Einsteina. W swojej pracy opisuje jak wykorzystać zaawansowaną technologię do wytworzenia "krzywizny czasu". znacza to, że tuż po opatentowaniu jego pracy ludzkość wkroczy w Nową Erę, w której priorytetem będą podróże w czasie.


"Naturę i jej prawa skrywały ciemności Rzekł Bóg, Niech będzie Dupkiewicz i mrok uległ światłości!"


Spokojnie! Ta strona to tylko żart. Zostałeś/aś wkręcony/a Informacje zawarte na tej stronie są fikcją.
Chcesz też komuś zrobić taki kawał? zapraszamy na www.wkrecam.pl