Rewolucyjne odkrycie

27 letni Gienek Dupkiewicz, dokonał rewolucyjnego odkrycia w dziedzinie masturbacji ręcznej. Naszemu korespondentowi jako jednemu z pierwszych udało się zrelacjonować to odkrycie.

To niewątpliwie postęp w zadowalaniu samych siebie, odkrycie jest tym bardziej rewolucyjne gdyż z własnej ręki robimy obcy dotyk, co pozwala zbliżyć się myślami do wyobrażonego partnera. Samą zasadę masturbowania wyjaśnia Pan Gienek z miasta Kanaly:

Jest to nowy wymiar masturbacji, który nazwałem "Masturbacją na obcego" polega to na tym, iż przed masturbacją siadamy wygodnie na krześle, a rękę wkładamy pod pośladek, tak by lekko zatamować dopływ krwi i tym samym czekamy na lekkie odrętwienie ręki. Jak już ręka będzie wystarczająco zdrętwiała, możemy rozpocząć masturbację na obcego, która imituje dotyk drugiej osoby.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, iż Pan Gienek Dupkiewicz ma wkrótce otrzymać wiele zaproszeń na wygłoszenie cyklu szkoleń z "Masturbacji na obcego"Spokojnie! Ta strona to tylko żart. Zostałeś/aś wkręcony/a Informacje zawarte na tej stronie są fikcją.
Chcesz też komuś zrobić taki kawał? zapraszamy na www.wkrecam.pl